Jesteś w ciąży i co dalej?

Jeżeli zastanawiasz się, czy będziesz w stanie stworzyć dom i wychować swoje dziecko, chcesz o tym porozmawiać - przyjdź do nas.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze wyjście dla Ciebie i Twojego maleństwa.

Jeśli życie zmusza Cię do trudnej decyzji - pamiętaj, że nie z braku miłości, ale  w trosce o dziecko, możesz powierzyć je rodzinie, która otoczy je opieką i pokocha.

W Ośrodku Adopcyjnym pracują osoby, które pomogą podjąć Ci decyzję. Nie będą Cię oceniać, bo nie taka jest nasza rola. Jeżeli zdecydujesz, że nie możesz wychowywać dziecka sama, zadbamy o to, żeby trafiło ono do dobrze przygotowanej rodziny. Wszystkie przygotowane i zakwalifikowane przez nas rodziny są dobrze zdiagnozowane i pełne uczucia, którym bardzo chciałyby obdarzyć dziecko.

Ty uzyskasz u nas wsparcie i opiekę psychologa. Wiele matek, które podjęły taką decyzję jest w kontakcie z Ośrodkiem, dowiadując się jak rozwija się ich dziecko, czy jest zdrowe, czy jest kochane. Chociaż jest im ciężko, żyją spokojniej, mając świadomość, że zadbały o los swojego dziecka, powierzając ten los w nasze ręce.